Myśliwy został przypadkowo zastrzelony , gdy jego pies nadepnął na jego broń.

Myśliwy został przypadkowo zastrzelony , gdy jego pies nadepnął na jego broń.

Straszne wydarzenie miało miejsce w stanie Kansas, kiedy myśliwy został zabity przez swojego psa podczas polowania. W trakcie weekendu spędzonego na polowaniu, pies przypadkowo nadepnął na strzelbę, powodując jej błędne rozładowanie i ostatecznie odebranie życia myśliwemu.

 

Człowiek zamordowany przez psa

Pies przypadkowo wszedł na broń, ponieważ spoczywała ona na tylnym siedzeniu pickupa, gdzie człowiek siedział na przednim siedzeniu pasażera. Według raportu, który został opublikowany w Stanach Zjednoczonych we wtorek przez Newsweek, spowodowało to, że pistolet wystrzelił bezpośrednio w stronę faceta.

Pixabay

Zastępcy z biura szeryfa hrabstwa Sumner przybyli na miejsce w sobotę, aby odkryć, że mężczyzna został postrzelony w plecy. Pomimo tego, że w ciągu kilku minut od postrzału zastosowano reanimację, mężczyzna został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia.

 

Według artykułu opublikowanego w Newsweeku, aby otrzymać pozwolenie na broń w stanie Kansas, osoby muszą pomyślnie ukończyć kurs bezpieczeństwa, a także specjalistyczne szkolenie. Ponadto, myśliwi muszą być na bieżąco z przepisami bezpieczeństwa, które dotyczą posiadania broni palnej.

W ostatnim czasie doszło do kilku takich zdarzeń z udziałem psów i broni palnej, na co szybko zwraca uwagę sieć CBS. W roku 2017 myśliwy na bażanty w Iowa został ranny, gdy jego pies nadepnął na osłonę spustu strzelby, powodując przypadkowe rozładowanie karabinu. Po drugiej stronie, w roku 2022, myśliwy tragicznie stracił życie, gdy umieścił swojego psa na tylnym siedzeniu swojego pickupa. Myśliwy został zastrzelony na śmierć, gdy łapa psa przypadkowo dotknęła załadowanej strzelby, co spowodowało rozładowanie broni i zabicie myśliwego.

 

Źródło: PAP / tk

 

Bez kategorii